• Prof. Dr. Ahmet Rasim BÜYÜKTÜR
    01.01.1976 - 01.09.1981
    Makine Müh. Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. Hasan ÖNAL
    01.03.1978 - 31.01.1982
    Elektrik Müh. Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. Mustafa KÖSEOĞLU
    01.09.1981 - 31.08.1982
    Makine Müh. Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. Orhan BOLAK
    16.09.1982 - 16.09.1985
    Mühendislik Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. Ergür TÜTÜNCÜOĞLU
    16.09.1985 - 25.03.1988
    Mühendislik Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. Fatih C. BABALIK
    25.05.1988- 25.05.1994
    Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. Mehmet KIRBIYIK
    25.07.1994 - 25.07.1997
    Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. İbrahim YÜKSEL
    16.10.1997 - 16.10.2000
    Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. Sedat ÜLKÜ
    17.10.2000 - 07.04.2010
    Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. İrfan KARAGÖZ
    08.04.2010 - 30.03.2011
    Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. Abdulvahap YİĞİT
    01.04.2011 - 31.07.2013
    Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanı
  • Prof. Dr. Nurettin YAVUZ
    01.08.2013-07.06.2015
    Mühendislik Fakültesi Dekanı