FAKÜLTE SEKRETERİ

  • Selami AKIN

Dekanlık Özel Kalemi

  • Yeşim EDEER
    Dekanlık Özel KALEM

Personel Bürosu

  • Mevlüde KOÇ
    Personel Şefi
  • Burcu KAYA
    Personel Bürosu

Yazı İşleri

  • Suna ALKAYA
    Yazı İşleri Şefi
  • Cansu ÖZDEMİR
    Yazı İşleri

Mali İşler

  • Müfide EROL
    Mali İşler
  • Kurtuluş YILMAZ
    Mali İşler / Ekders

Taşınır Kayıt Kontrol

  • Gürbüz Akın ALKAN
    Ayniyat
  • Nurullah ARSLAN
    Ayniyat

Döner Sermaye

  • Nihat ATALAY
    Döner Sermaye
  • Selda AKBAŞ
    Döner Sermaye

Öğrenci İşleri

  • Nesrin ERKAL
    Öğrenci İşleri Şefi
  • Gülvan ALPARSLAN YILDIZ
    Öğrenci İşleri
  • Hüseyin PARKIN
    Öğrenci İşleri
  • Büşra KURTOĞLU
    Öğrenci İşleri

SGK Bürosu

  • Serpil GEREYHAN
    Şef
  • Emel YÜCE
    Sgk Birimi

Evrak Kayıt

  • Zülküf ÖZEN
    Evrak Kayıt
  • İskender ERTAŞ
    Evrak Dağıtım

Bilgi İşlem

  • İnci DAĞCIOĞLU
    Mühendis

Arşiv

    Bölüm Sekreterleri

    • Berna GEMALMAZ
      İnşaat Mühendisliği Bölümü Sekreteri
    • Dilek YÜCEER
      Çevre Mühendisliği Bölüm Sekreteri
    • Filiz YILDIRIM
      Tekstil Mühendisliği Bölüm Sekreteri
    • Günay PÖHRENÇİ
      Otomotiv Mühendisliği Bölüm Sekreteri
    • Miray YURDAKUL
      Endüstri Mühendisliği Bölüm Sekreteri
    • Mine BAHAR
      Makine Mühendisliği Bölüm Sekreteri
    • Semanur GENÇ
      Makine Mühendisliği Bölümü Sekreteri
    • Esra BOZKURT
      Makine Mühendisliği Bölüm Sekreteri
    • Mehtap CENGİZ
      Elektrik ve Elektronik Müh. Bölüm Sekreteri
    • Zehra KAYA
      Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Sekreteri

    MÜHENDİS VE MİMARLAR

    • Adnan AYDIN
      Yük. Mühendis
    • Elif YONCA ŞAHİN
      Mühendis
    • Mehmet TİRİTOĞLU
      Mühendis
    • Oya ABANOZCU
      Mühendis

    Teknikler ve Teknisyenler

    • Eyüp TARHAN
      Tekniker
    • Zülküf KARAMAHMUTOĞLU
      Tekniker
    • Necati TÜRKÖZ
      Teknisyen
    • Ali TÜRKMEN
      Teknisyen

    Fotokopi

    • Kamil AYDIN
    • Alime ÇINAR

    İç Hizmetler

    • Mümin İZGİ
      İç Hizmetler Sorumlusu
    • Derya GÜNDOĞDU
    • Melek CABİR
    • Yusuf KORKMAZ
    • Erdal GÜL
    • Süleyman YALÇIN
    • Suzan ÇAVDURER
    • Yaşar AĞDAĞ
    • Kazım ARIK
    • Tekin ALATAŞ
    • Ayşe MUTLU
    • Hatice BABAOĞLU
    • İsmail ORUÇ
    • Cennet ASLAN
    • Vahap KOÇ
    • Mehmet GEÇKİN
    • Emine GÜLTEKİN
    • Yaşar ŞAHİN
    • Aynur ALTUN
    • Gülistan YAZLIK
    • Ömer Oğuz